SAOZ

Bradáčova 1,
85102 Bratislava,
Slovakia 

 

SAOZ na facebooku

 

SAOZ

Slovenská aliancia ochrancov zvierat /SAOZ/ je združenie ľudí a občianskych združení /OZ/, ktoré už nechcú len tak nečinne sedieť a prizerať sa katastrofálnej situácii v ochrane a záchrane predovšetkým spoločenských zvierat na Slovensku. Rozhodli sme, že dnešný stav chceme zmeniť.


Svoje poslanie budeme vykonávať zodpovedne, transparentne, bez nároku na odmenu. Spája nás totiž len jedno: Nezištná láska k zvieratám.

 

"Ochrana zvierat je výchova k ľudskosti"
Albert Schweitzer

 

TU NÁJDETE ZVIERATKÁ NA ADOPCIU

2% kliknite na obrázok

Petícia na podporu vytvorenia zákona na ochranu zvierat. Kliknutím na obrázok otvoríte petíciu na stiahnutie.

Hľadáme profesionálnych dočaskárov. Ak máš záujem klikni pre viac informácii na obrázok.

 

 

Projek Animal Angels SAOZ sa rozrastá každým týždňom. kliknite na obrázok a zistite viac.

 

 

Kastračná akcia pre Rožňavu

 

Milí priatelia. SAOZ + Československý kastračný program + OZ Život je pes Rožňava sa pripravujú na kastračnú akciu v Rožňave, kde sa nachádza vyše 100 psíkov. Potrebujeme vašu pomoc, aby sme spoločne s vami zabránili nekontrolovateľnému mno...ženiu. Podporiť túto akciu môžete tu:
SAOZ - Tatra banka, 2920861400/1100
swift je TATRSKBX a IBAN SK97 1100 0000 0029 2086 1400 do poznámky prosím uviesť "Rožňava"
alebo pridať sa na udalosť kde nájdete podrobnejšie informácie:
http://www.facebook.com/events/195003060640222/?fref=ts
Za vašu pomoc vám vopred ĎAKUJEME.

Povolenie MV SR na zbierku č. SVS-OVVS3-2012/008042

Psík týždňa!

Punťo mladý, asi 2-ročný psík s veľkým srdiečkom:) Je veľmi priateľský a mojkavý, má rád ľudskú prítomnosť. Je malého vzrastu, vhodný do bytu alebo do domu s prístupom dnu. Bude očkovaný, odčervený, čipovaný a kastrovný.
 

Kontakt:

http://utulokzh.webnode.sk/chlpaci/

0908 661 737
Mgr. Vrtáková Martina utulokzh@gmail.com

Na adopciu

Milí priatelia. Ak si kliknete na podstránku Na adopciu nájdete tam psíkov, ktorí hľadajú nový domov. Uverejnovaní budú psíkovia a iné zvieratá z celého Slovenska. Preto nehľadajte vzdialenosť medzi Vami a psíkom ktorý Vám padne do oka, ale informujte sa ako by ste sa k nemu dostali. Hranice a dialka medzi priateľstvom by nemali byť prekážkou, aby ste sa nestretli so svojim psíkom. Veríme, že touto cestou si nájdete priateľa na celý jeho život. Ich psie oči hovoria za všetko a hľadajú práve Vás. Tak neváhajte a vyberajte srdcom. SAOZ

 

1. Aukcia bola úspešná. Vyzbieralo sa 460,- euro. Zaplatili sme za ne operácie. Všetkým dražiteľom veľmi pekne ĎAKUJEME.

Milí priatelia.
Slovenská aliancia ochrancov zvierat si pre Vás pripravila prvú aukciu pre zvieratká!
Vyzbierané peniažky pôjdu na záchranu nechcených, zranených a týraných zvierat. Každý deň sme svedkami prípadov kedy zvieratá potrebujú našu pomoc. Pomoc človeka, ktorému nie sú zvieratá ľahostajné. Mnohí z nás by radi zaplatili niektorému psíkovi operáciu, ale nie každý z nás má dostatok financií zasponzorovať ju celú. Cieľom našej aukcie je dať príležitosť ľuďom, ktorí sa chcú podieľať na financovaní veterinárnych zákrokov, liečbe, nákupe krmiva... Ak takto spojíme svoje sily môžeme tak zafinancovať celú operáciu. Preto Vám ponúkame možnosť vydražiť si niektorú z ponúknutých vecí, ktoré nám darovali ľudia bezplatne. Ak sa spoja všetky vyzbierané eurá tak veríme, že budeme spolu s Vami meniť osudy tých, ktorí by bez našej pomoci trpeli. Za každé vyzbierané euro Vám patrí veľké ĎAKUJEME.
Vecičkami do aukcie prispeli-Juraj Eliaš, Monika Kozelová, zbierka SOS zvieratká,a Jana G.
Za drobne nedostatky sa ospravedlňujem je to moja prvá aukcia...
Aukcia trvá od 11.03.2012 a končí 30.04.2012 o 22:00h.

 

Všetky veci ktoré si môžete vydražiť najdete TU